...

معرفی شرکت ناری سپهر سپنتا

 • شرکت ناری سپهر سپنتا نتیجه ۲۰ سال پژوهش برای تولید محصولی ایرانی و ایمن است. محصولی که با عنوان ملزومات نورافشانی و آتش ­بازی تولید و در انواع ۳۰ گانه راهی بازار مصرف و خانه ­های ایرانی می­شود، تا علاوه بر ایجاد حس هیجان، زینت بخش شادی خانواده ­های این سرزمین کهن باشد.

  فعالیت این مجموعه بزرگ را مهندس سعید نوائی از سال ۱۳۷۸ در کارگاهی کوچک آغاز نمود و در کمترین زمان ممکن دو محصول این کارگاه، محبوبیتی خاص در بین خریداران پیدا کرد.

  حمایت­های ملی و مردمی باعث شد تا مدیرعامل و صاحب امتیاز این شرکت، با اخذ مجوزهای رسمی از سازمان صنعت، معدن و تجارت و نیز پروانه فعالیت از سازمان حفاظت اطلاعات ارتش جمهوری اسلامی (ساحفاجا) آرزوی خود در بسط و گسترش خطوط تولیدی را در فضایی به مساحت ۶۲هزار متر مربع در سال ۱۳۹۶ عملی کند.

  اکنون این شرکت تولیدی با جذب ۱۲۵ نفر نیروی کار و استقرار شیوه ­نامه ­های کیفیتی، استانداردهای فنی و نظام حمایت از سلامت و خواست مشتری، موفق شده نام و برند ناری سپهر سپنتا را در بسیاری از استان­های کشور نگین شادی محافل نماید.

  طرح توسعه این کارخانه صنعتی در ۲۴ هزار متر مربع پیش­ بینی و مراحل مطالعاتی آن در حال اجرا می ­باشد.

  شهر بلداجی در استان چهار محال و بختیاری که تا پیش از این قطب گز سازی ایران نام داشت، در حال حاضر با فعالیت شرکت ناری سپهر سپنتا، افقی روشن در ایجاد نشاط و شادی مضاعف را در کنار شیرین­ کامی برای هموطنان پیش روی دارد.

  بزرگترین واحد تولید اقلام نور افشانی در خاورمیانه,تولید انواع محصولات آتش بازی و نور افشانی مجاز جهت استفاده در جشنها، اعیاد و مناسبتهای مختلف.

  از بام ایران، همراه لحظات نابتان هستیم … .